apartamente pucioasa | case pucioasa | terenuri pucioasa | vanzari inchirieri apartamente dambovita | agentii imobiliare dambovita | terenuri in dambovita | case in dambovita | spatii comerciale in pucioasa si judetul dambovita

Agentie Imobiliara Pucioasa
Selecteaza Zona:

Selecteaza Categoria:

Cauta in Anunturi:

rss feed imobiliar imobiliare facebook youtube imobiliare

CANDIDATUL IDEAL

Cerinte

  • sa ai abilitati excelente in comunicare;
  • sa fii  o persoana ambitioasa, dinamica cu spirit de antreprenor si atitudine de invingator ;
  • sa fi cooperant si un bun jucator de echipa;
  • sa fii permanent la curent cu noutatile si schimbarile petrecute in domeniu;
  • sa te perfectionezi continuu, sa simti ca ceea ce faci ti se potriveste;
  • sa fii aproape de clientul tau, oferindu-i cu promtitudine si profesionalism serviciile de care are nevoie;
  • sa ai rezistenta la stress;

Descrierea postului
consultant imobiliar:
  • administreaza portofoliul de clienti, largind continuu sfera relationala;
  • creaza si dezvolta relatiile cu clientii;
  • ofera consultanta si asistenta in procesul de intermediere in tranzactiile imobiliare;
  • ofera consultanta imobiliara in vederea obtinerii solutiilor de finantare.
  • administreaza si imbunatateste baza de date;

Oferta (bonusuri, beneficii):
  • echipa profesionista
  • comisioane motivante
  • program flexibil
  • publicitate in promovarea ofertelor
  • atmosfera de lucru placuta
  • programe de pregatire
  • sisteme/instrumente de marketing
  • suport departament juridic/financiar
  • birou